O nas

Firma INFINITUM łączy zamiłowanie do sztuki, kultury, marketingu i biznesu. Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju wydarzeń, takich jak imprezy integracyjne, spotkania towarzyskie oraz przyjęcia dla dzieci. Staramy się wiązać tradycyjne podejście do marketingu i organizacji z niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Pragniemy aby nasze realizacje były dostosowane do wymagań klientów oraz żeby zaskakiwały innowacyjnością i świeżością pomysłów. Nasz młody, kreatywny i ambitny zespół profesjonalnie i sprawnie zorganizuje każde wydarzenie od fazy przygotowania unikatowej idei, aż po jej realizację. Motyw nieskończoności, kryjący się pod naszym logo i nazwą nawiązuje do nieograniczonej wyobraźni, która jest niezbędna w tworzeniu rzeczy wyjątkowych.

Ekipa

Anna Chargot-Cużytek

Współwłaścicielka firmy Infinitum. Animatorka czasu wolnego, specjalistka word of mouth marketing i buzzmarketing. Zajmuje się głównie działem marketingowym i organizacją eventów. Ukończyła trzy kierunki studiów specjalizując się w marketingu zarówno w handlu i usługach jak i kulturze i polityce. Jako absolwentka Pedagogiki UMCS (Animator i Menedżer Kultury) rozwija swoje zainteresowania związane z kreatywnym spędzaniem wolnego czasu zarówno dzieci jak i dorosłych. Kierunek ten ukończyła broniąc dyplom ze specjalności tanecznej. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci oraz warsztaty dla dorosłych z zakresu techniki baletowej i tańca współczesnego. Pierwszy tytuł magistra uzyskała na Wydziale Ekonomii UMCS na kierunku Zarządzanie i Marketing. Równorzędnie ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na Politologii UMCS, skupiając się na badaniach z zakresu wizerunku politycznego oraz marketingu szeptanego. Obecnie swoje zainteresowania naukowe rozwija na studiach doktoranckich (Nauki o Polityce) oraz jest w trakcie badań do własnej rozprawy doktorskiej. Uzyskane wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w marketingu i w pracy z dziećmi, zaowocowało pomysłem na stworzenie własnej działalności gospodarczej, która łączyłaby zamiłowanie do sztuki, tańca oraz szeroko rozumianego marketingu.

Julia Siegieda

Współwłaścicielka firmy Infinitum, pomysłodawczyni Infinitum JUNIOR - drugiej gałęzi firmy, czyli usług związanych z edukacją i animacją czasu wolnego oraz organizacją imprez dla najmłodszych. Absolwentka kierunku Animator i Menedżer Kultury UMCS. Instruktor i choreograf baletu oraz ruchu scenicznego. Współpracuje z lubelskimi teatrami i agencjami artystycznymi. Swoje umiejętności wykorzystuje organizując imprezy okolicznościowe dla dzieci, audycje muzyczno- edukacyjne dla przedszkoli i szkół oraz imprezy plenerowe. W 2011 roku otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury. W roku 2014 rozpoczęła studia magisterskie z zakresu kreowania wizerunku marki na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie.