Wedding planner to profesjonalna organizacja przyjęcia weselnego i imprez towarzyszących, obejmująca wszelkie zachcianki pary młodej.

Planowanie wesela to ciężka, pracochłonna i stresująca praca. Dzięki naszej pomocy uda się Państwu w sposób miły i przyjemny przejść przez okres przygotowań, aż do samego wyjazdu w wymarzoną podróż poślubną.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Zajmujemy się organizacją niezapomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich, zarówno w prywatnych domach jak i w licznych restauracjach i klubach.

Oferujemy ogromny wybór tematów przewodnich tego niezapomnianego wieczoru, oraz zestawy nietypowych gadżetów.

Dostosowujemy niespodzianki, zabawy i konkursy do wymagań naszych klientów.

Przyjęcia weselne

Proponujemy szeroki wybór zespołów muzycznych, DJ’ów, wodzirejów, sal weselnych oraz niespodzianek i pokazów uatrakcyjniających przyjęcie weselne,

Fotografia weselna, filmowanie z powietrza (za pomocą mini copterów), sesje zdjęciowe przedmałżeńskie i nowożeńców, a także obecny hit weselny – fotobudka,

Animacje dla dzieci na przyjęciu weselnym – atrakcyjne zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci.

Transport pary młodej i gości weselnych (limuzyny, dorożki, samochody sportowe oraz zabytkowe, autokary, busy, minibusy).

Interaktywna podłoga – innowacyjny gadżet wykorzystywany na weselach jako tło pierwszego tańca weselnego, a także jako podłoże do nietypowych zabaw weselnych.

Prezentacje multimedialne – pokaz slajdów z okresu narzeczeństwa, prezentacja fotograficzna z uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego.

Nauka mniej lub bardziej skomplikowanej choreografii pierwszego tańca nowożeńców.