Zespół

Najważniejsi są ludzie

Każdy, kto z nami współpracował wie, że dbamy o dobre relacje
z partnerami biznesowymi i pracownikami. Słuchamy naszych klientów – w prowadzeniu biznesu skupiamy się na ich potrzebach tworząc dedykowane rozwiązania.

Nasz zespół to przede wszystkim ludzie z pasją i tysiącem pomysłów na minutę. Posiadamy ogromną bazę zaufanych podwykonawców i własny sprzęt, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających wydarzeń.

Regularnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych i z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). Wierzymy, że obowiązkiem odpowiedzialnego przedsiębiorstwa jest dbanie o wspólne dobro, co proponujemy także naszym klientom
i partnerom biznesowym w ramach warsztatów CSR i korporacyjnych akcji dobroczynnych

W 2016 roku zajęłyśmy 3. miejsce w konkursie na Kobiety Przedsiębiorcze Roku organizowanym przez Dziennik Wschodni.

Wspieramy działalność Fundacji Omnis Art, której jesteśmy pomysłodawcami
i współzałożycielami.

Prowadzimy szkołę tańca w Lublinie: www.infinitumstudio.pl

Aktywnie działamy w największej organizacji rekomendacji biznesowych na świecie BNI, dzięki czemu dysponujemy możliwością współpracy z zaufanymi i sprawdzonymi przedsiębiorcami. Stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach biznesowych z międzynarodową certyfikacją.

Julia Siegieda

Współwłaścicielka firmy, pasjonuje się dalekimi podróżami, dobrą książką i jogą, uwielbia koty! W Infinitum dba o relacje z klientami oraz kreatywną stronę działań firmy. Drobiazgowo przeanalizuje każdą ofertę, poprawi wszystkie literówki i błędy, przygotuje i wdroży plan A, B, C… czy w razie konieczności D!

Anna Chargot-Cużytek

Pomysłodawczyni i współwłaścicielka firmy. Od lat pasjonuje się tańcem współczesnym, obecnie łączy obowiązki mamy dwójki cudownych dzieciaków z prowadzeniem firmy. Jest najlepszym ogarniaczem chaosu i miłośniczką tabelek w Excelu – dzięki niej wszystkie bilanse i rozliczenia zgadzają się co do grosza, a harmonogramy co do minuty!

Fabian Cużytek

Menedżer do spraw kluczowych klientów firmy. Odpowie na każde pytanie, rozwieje wszystkie wątpliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązania. Wolne chwile najczęściej spędza z rodziną. Marzy o własnej agroturystyce, w której będzie hodował stado uroczych kóz-miniaturek, a jedną z nich z pewnością nazwie Aniela.

Napisz do nas

Kontakt

Zostaw nam swój adres e-mail
lub telefon kontaktowy
a odezwiemy się do Ciebie!

Formularz kontaktowy